Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

Uwaga Roboty Drogowe

      Gmina Rychtal informuje, że w związku z rozpoczęciem realizacji przebudowy drogi gminnej nr G-870033P relacji Rychtal – Zgorzelec - Sadogóra nastąpią czasowe utrudnienia i ograniczenia w ruchu drogowym do czasu zakończenia realizacji zadania tj. do końca lipca 2017 r.

 

Projekt tymczasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót przewiduje realizację prac przy ruchu odbywającym się wahadłowo jak również całkowite zamknięcie drogi na odcinku w miejscowości Zgorzelec w związku z koniecznością przebudowy przepustu na rzece Studnica, gdzie ruch odbywał się będzie wyznaczonym objazdem. Z uwagi na powyższe prosimy kierujących pojazdami o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu drogowego.

Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.