Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

Podpisano umowę - Dzień Matki

 W dniu 04 maja 2017 r. do Urzędu Gminy Rychtal wpłynęła oferta Stowarzyszenia Koła Gospodyń Wiejskich w Drożkach na realizację zadania „Dzień Matki” z pominięciem otwartego konkursu ofert.

W ramach projektu zostanie zorganizowana impreza o charakterze kulturalnym mająca na celu podkreśleniu i uczczeniu matek za ich trud włożony w wychowanie i kształtowanie młodego pokolenia. Podpisanie umowy nastąpiło w dniu 19 maja 2017 r. między Gminą Rychtal z siedzibą w Rychtalu ul. Rynek 1, reprezentowaną przez: Wójta Gminy Rychtal Pana Czesława Balcerzaka, a Stowarzyszeniem Koła Gospodyń Wiejskich w Drożkach reprezentowaną przez Panią Ewę Sygułę – prezesa KGW Drożki i Panią Anne Górę - skarbnika. Przedmiotowe zadanie otrzymało dofinansowanie w wysokości  1.000 złotych.

Informacja o udzieleniu dotacji na realizacje zadania publicznego