Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

WIELKANOCNE ŻYCZENIA W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W RYCHTALU

„ Są takie święta raz do roku,

co budzą życie, budzą czas.

Wszystko rozkwita w słońca blasku

i wielka miłość rośnie w nas…”

 

Tymi słowami dnia 12 kwietnia 2017 roku dzieci z Grupy Zielonej rozpoczęły swoje świąteczne występy dla zaproszonych gości – personelu przedszkola oraz przedszkolaków z pozostałych grup.  Dzieci zaprezentowały program artystyczny, pt. „Wielkanocne tradycje i symbole”.

Przedstawienie pełne radości przybliżyło wszystkim  gościom  zwyczaje i symbole wielkanocne. Na zakończenie Pani Dyrektor Sylwia Świerczyńska–Albert złożyła zgromadzonym gościom najserdeczniejsze życzenia świąteczne po czym wszystkich obdarowała słodkościami – cukierkami. W tym niezwykłym dniu o dzieciach nie zapomniał również Wielkanocny Zajączek i w wielkiej tajemnicy włożył do przygotowanych  koszyczków słodką niespodziankę sprawiając przedszkolakom wielką radość.

Spotkanie przygotowała i prowadziła nauczycielka Danuta Mikołajczyk.